Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sharm el-Sheikh me diskoteka dhe nate.

Sharm el-Sheikh
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 41 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Sharm el-Sheikh 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sultan Gardens Resort
Sultan Gardens Resort
Sultan Gardens Resort
8.9 E mirë
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort
DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort
DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort
7.9 Mesatare
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Royal Albatros Moderna
Royal Albatros Moderna
Royal Albatros Moderna
9.4 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
19.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Sunrise Diamond Beach Resort
Sunrise Diamond Beach Resort
Sunrise Diamond Beach Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Savoy Sharm El Sheikh
Savoy Sharm El Sheikh
Savoy Sharm El Sheikh
8.5 E mirë
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Rixos Sharm El Sheikh - Ultra All Inclusive
Rixos Sharm El Sheikh - Ultra All Inclusive
Rixos Sharm El Sheikh - Ultra All Inclusive
9.3 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
16.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Concorde El Salam Hotel
Concorde El Salam Hotel
Concorde El Salam Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Sunrise Arabian Beach Resort
Sunrise Arabian Beach Resort
Sunrise Arabian Beach Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
HYATT REGENCY SHARM EL SHEIKH
HYATT REGENCY SHARM EL SHEIKH
HYATT REGENCY SHARM EL SHEIKH
8.1 E mirë
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Sharm Grand Plaza Resort
Sharm Grand Plaza Resort
Sharm Grand Plaza Resort
8.0 E mirë
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
16.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Cleopatra Luxury Resort Sharm El Sheikh
Cleopatra Luxury Resort Sharm El Sheikh
Cleopatra Luxury Resort Sharm El Sheikh
9.0 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
15.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Royal Grand Sharm Resort
Royal Grand Sharm Resort
Royal Grand Sharm Resort
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
Rehana Royal Beach Resort Aquapark & Spa
Rehana Royal Beach Resort Aquapark & Spa
Rehana Royal Beach Resort Aquapark & Spa
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
15.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh
Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh
Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh
7.1 Mesatare
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
17.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Jaz Fanara Residence
Jaz Fanara Residence
Jaz Fanara Residence
8.3 E mirë
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
Jaz Belvedere
Jaz Belvedere
Jaz Belvedere
8.9 E mirë
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
11.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Jolie Ville Golf & Resort
Jolie Ville Golf & Resort
Jolie Ville Golf & Resort
8.1 E mirë
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Dreams Beach Resort - Sharm El Sheikh
Dreams Beach Resort - Sharm El Sheikh
Dreams Beach Resort - Sharm El Sheikh
7.5 Mesatare
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Pickalbatros Palace Sharm - 'Aqua Park'
Pickalbatros Palace Sharm - 'Aqua Park'
Pickalbatros Palace Sharm - 'Aqua Park'
9.4 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Domina Coral Bay Harem
Domina Coral Bay Harem
Domina Coral Bay Harem
Resort
Egjipti, Sharm el-Sheikh
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.