Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hurghada me diskoteka dhe nate.

Hurghada
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 30 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Hurghada 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sunrise Holidays Resort Adults Only
Sunrise Holidays Resort Adults Only
Sunrise Holidays Resort Adults Only
9.1 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Steigenberger Al Dau Beach Hotel
Steigenberger Al Dau Beach Hotel
Steigenberger Al Dau Beach Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Sunrise Garden Beach Resort & Spa
Sunrise Garden Beach Resort & Spa
Sunrise Garden Beach Resort & Spa
9.1 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
17.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Desert Rose Resort
Desert Rose Resort
Desert Rose Resort
9.0 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
18.1 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
Sentido Mamlouk Palace Resort
Sentido Mamlouk Palace Resort
Sentido Mamlouk Palace Resort
9.2 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
17.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Sunrise Crystal Bay Resort
Sunrise Crystal Bay Resort
Sunrise Crystal Bay Resort
9.3 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
17.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Sunny Days El Palacio Resort & Spa
Sunny Days El Palacio Resort & Spa
Sunny Days El Palacio Resort & Spa
7.0 Mesatare
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
The Three Corners Sunny Beach Resort
The Three Corners Sunny Beach Resort
The Three Corners Sunny Beach Resort
8.6 E mirë
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
12.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Arabia Azur Resort
Arabia Azur Resort
Arabia Azur Resort
8.3 E mirë
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hurghada Coral Beach Hotel
Hurghada Coral Beach Hotel
Hurghada Coral Beach Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
20.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Pharaoh Azur Resort
Pharaoh Azur Resort
Pharaoh Azur Resort
8.0 E mirë
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
19.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
MinaMark Beach Resort
MinaMark Beach Resort
MinaMark Beach Resort
7.6 Mesatare
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Kopsht
Jasmine Palace Resort
Jasmine Palace Resort
Jasmine Palace Resort
7.0 Mesatare
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
19.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Dana Beach Resort
Dana Beach Resort
Dana Beach Resort
9.5 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
17.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hilton Hurghada Plaza
Hilton Hurghada Plaza
Hilton Hurghada Plaza
8.3 E mirë
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Albatros Palace Resort
Albatros Palace Resort
Albatros Palace Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
15.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Seagull Beach Resort
Seagull Beach Resort
Seagull Beach Resort
7.6 Mesatare
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Pickalbatros Sea World Resort
Pickalbatros Sea World Resort
Pickalbatros Sea World Resort
9.6 E shkëlqyer
Resort
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
14.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Golden Beach Resort Hurghada
Golden Beach Resort Hurghada
Golden Beach Resort Hurghada
8.2 E mirë
Hotel
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Alf Leila Wa Leila Hotel Families and Couples Only
Alf Leila Wa Leila Hotel Families and Couples Only
Alf Leila Wa Leila Hotel Families and Couples Only
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Egjipti, Hurghada
Largësia nga qendra e qytetit:
18.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.