Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kajro me diskoteka dhe nate.

Kajro
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Kajro 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Ramses Hilton Hotel & Casino
Ramses Hilton Hotel & Casino
Ramses Hilton Hotel & Casino
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
Fairmont Nile City
Fairmont Nile City
Fairmont Nile City
8.1 E mirë
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
Kempinski Nile Hotel Cairo
Kempinski Nile Hotel Cairo
Kempinski Nile Hotel Cairo
8.3 E mirë
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Conrad Cairo
Conrad Cairo
Conrad Cairo
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Intercontinental Cairo Citystars
Intercontinental Cairo Citystars
Intercontinental Cairo Citystars
8.1 E mirë
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Le Passage Cairo Hotel & Casino
Le Passage Cairo Hotel & Casino
Le Passage Cairo Hotel & Casino
7.5 Mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
15.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
InterContinental Cairo Semiramis
InterContinental Cairo Semiramis
InterContinental Cairo Semiramis
7.1 Mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Sonesta Hotel Tower & Casino Cairo
Sonesta Hotel Tower & Casino Cairo
Sonesta Hotel Tower & Casino Cairo
7.2 Mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Karaoke
Pyramisa Cairo Hotel and Casino
Pyramisa Cairo Hotel and Casino
Pyramisa Cairo Hotel and Casino
7.8 Mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Barcelo Cairo Pyramids
Barcelo Cairo Pyramids
Barcelo Cairo Pyramids
7.1 Mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
Dusit Thani LakeView Cairo
Dusit Thani LakeView Cairo
Dusit Thani LakeView Cairo
8.2 E mirë
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
20.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Pyramids Park Resort Cairo
Pyramids Park Resort Cairo
Pyramids Park Resort Cairo
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
14.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Holiday Inn Citystars
Holiday Inn Citystars
Holiday Inn Citystars
7.4 Mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Baron Hotel Heliopolis Cairo
Baron Hotel Heliopolis Cairo
Baron Hotel Heliopolis Cairo
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Nile Ritz-Carlton Cairo
The Nile Ritz-Carlton Cairo
The Nile Ritz-Carlton Cairo
8.6 E mirë
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
Renaissance Cairo Mirage City Hotel
Renaissance Cairo Mirage City Hotel
Renaissance Cairo Mirage City Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
18.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sheraton Cairo Hotel & Casino
Sheraton Cairo Hotel & Casino
Sheraton Cairo Hotel & Casino
8.1 E mirë
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Golden Inn Hotel Cairo
Golden Inn Hotel Cairo
Golden Inn Hotel Cairo
7.3 Mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
President Hotel Cairo
President Hotel Cairo
President Hotel Cairo
7.9 Mesatare
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Panorama Pyramids Inn
Panorama Pyramids Inn
Panorama Pyramids Inn
8.4 E mirë
Hotel
Egjipti, Kajro
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.