Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sosua me pishinë për fëmijë

Sosua
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sosua në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Casa Veintiuno
Casa Veintiuno
Casa Veintiuno
8.6 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Infiniti Blu Luxury Ocean Front Condos
Infiniti Blu Luxury Ocean Front Condos
Infiniti Blu Luxury Ocean Front Condos
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Gansevoort Dominican Republic
Gansevoort Dominican Republic
Gansevoort Dominican Republic
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sea Horse Ranch
Sea Horse Ranch
Sea Horse Ranch
Vila
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Casa Valeria
Hotel Casa Valeria
Hotel Casa Valeria
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Casa Marina Beach an Amhsa Marina Resort All Inclusive
Casa Marina Beach an Amhsa Marina Resort All Inclusive
Casa Marina Beach an Amhsa Marina Resort All Inclusive
9.7 E shkëlqyer
Resort
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Natura Cabana Boutique Hotel & SPA
Natura Cabana Boutique Hotel & SPA
Natura Cabana Boutique Hotel & SPA
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Cabarete Maravilla Eco Lodge & Beach
Cabarete Maravilla Eco Lodge & Beach
Cabarete Maravilla Eco Lodge & Beach
8.4 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Plaza Europa
Hotel Plaza Europa
Hotel Plaza Europa
7.4 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Sosua Ocean Village
Sosua Ocean Village
Sosua Ocean Village
7.8 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Aparthotel Michaela
Aparthotel Michaela
Aparthotel Michaela
Apartament
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Sosua Sweet Vacations
Sosua Sweet Vacations
Sosua Sweet Vacations
Shtëpi e mysafirëve
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Asistent
Ocean Village Deluxe Resort & Spa
Ocean Village Deluxe Resort & Spa
Ocean Village Deluxe Resort & Spa
Resort
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Condos at Ocean Village
Condos at Ocean Village
Condos at Ocean Village
Apartament
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.