Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sosua, Republika Domenikane

Sosua
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 78 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Casa Veintiuno
Casa Veintiuno
Casa Veintiuno
8.6 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Infiniti Blu Luxury Ocean Front Condos
Infiniti Blu Luxury Ocean Front Condos
Infiniti Blu Luxury Ocean Front Condos
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Gansevoort Dominican Republic
Gansevoort Dominican Republic
Gansevoort Dominican Republic
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ahnvee Luxury Boutique Hotel
Ahnvee Luxury Boutique Hotel
Ahnvee Luxury Boutique Hotel
1.1
Resort
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Sea Horse Ranch
Sea Horse Ranch
Sea Horse Ranch
Vila
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Villa Corazon Sosua
Vila
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zbardhja
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Casa Valeria
Hotel Casa Valeria
Hotel Casa Valeria
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Casa Marina Beach an Amhsa Marina Resort All Inclusive
Casa Marina Beach an Amhsa Marina Resort All Inclusive
Casa Marina Beach an Amhsa Marina Resort All Inclusive
7.2 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
New Garden Hotel Sosua
New Garden Hotel Sosua
New Garden Hotel Sosua
7.5 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Hotel Piergiorgio Palace
Hotel Piergiorgio Palace
Hotel Piergiorgio Palace
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Natura Cabana Boutique Hotel & SPA
Natura Cabana Boutique Hotel & SPA
Natura Cabana Boutique Hotel & SPA
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Garden By The Sea
Garden By The Sea
Garden By The Sea
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Coral Blanco Hotel
Coral Blanco Hotel
Coral Blanco Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Cabarete Maravilla Eco Lodge & Beach
Cabarete Maravilla Eco Lodge & Beach
Cabarete Maravilla Eco Lodge & Beach
8.4 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sosua by the Sea Boutique Beach Resort
Sosua by the Sea Boutique Beach Resort
Sosua by the Sea Boutique Beach Resort
Resort
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Terra Linda Resort
Terra Linda Resort
Terra Linda Resort
Resort
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Voramar
Hotel Voramar
Hotel Voramar
7.8 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Plaza Europa
Hotel Plaza Europa
Hotel Plaza Europa
7.4 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
B&B Pavillion
B&B Pavillion
B&B Pavillion
9.6 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Sosua Ocean Village
Sosua Ocean Village
Sosua Ocean Village
7.8 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Sosua
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.