Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Santo Domingo me pishinë për fëmijë

Santo Domingo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Santo Domingo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Barcelo Santo Domingo
Barcelo Santo Domingo
Barcelo Santo Domingo
8.0 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
Sheraton Santo Domingo
Sheraton Santo Domingo
Sheraton Santo Domingo
8.0 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
El Embajador a Royal Hideaway Hotel
El Embajador a Royal Hideaway Hotel
El Embajador a Royal Hideaway Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
Crowne Plaza Santo Domingo
Crowne Plaza Santo Domingo
Crowne Plaza Santo Domingo
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Dominican Fiesta Hotel & Casino
Dominican Fiesta Hotel & Casino
Dominican Fiesta Hotel & Casino
7.3 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Radisson Hotel Santo Domingo
Radisson Hotel Santo Domingo
Radisson Hotel Santo Domingo
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hodelpa Nicolas de Ovando
Hodelpa Nicolas de Ovando
Hodelpa Nicolas de Ovando
8.4 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
JW Marriott Hotel Santo Domingo
JW Marriott Hotel Santo Domingo
JW Marriott Hotel Santo Domingo
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Renaissance Santo Domingo Jaragua Hotel & Casino
Renaissance Santo Domingo Jaragua Hotel & Casino
Renaissance Santo Domingo Jaragua Hotel & Casino
8.6 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
InterContinental Real Santo Domingo
InterContinental Real Santo Domingo
InterContinental Real Santo Domingo
8.9 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Boutique Hotel Palacio
Boutique Hotel Palacio
Boutique Hotel Palacio
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Holiday Inn Santo Domingo Hotel & Suites
Holiday Inn Santo Domingo Hotel & Suites
Holiday Inn Santo Domingo Hotel & Suites
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
W&P Santo Domingo
W&P Santo Domingo
W&P Santo Domingo
8.1 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Courtyard by Marriott Santo Domingo
Courtyard by Marriott Santo Domingo
Courtyard by Marriott Santo Domingo
8.7 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
TAU Casa Conde
TAU Casa Conde
TAU Casa Conde
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Novus Plaza Hodelpa
Novus Plaza Hodelpa
Novus Plaza Hodelpa
7.3 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Dona Elvira Boutique Hotel
Dona Elvira Boutique Hotel
Dona Elvira Boutique Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
RIG Puerto Malecon
RIG Puerto Malecon
RIG Puerto Malecon
Mengjezore dhe Mbrëmje
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
Ramada by Wyndham Princess Santo Domingo
Ramada by Wyndham Princess Santo Domingo
Ramada by Wyndham Princess Santo Domingo
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel La Casona Dorada
Hotel La Casona Dorada
Hotel La Casona Dorada
Hotel
Republika Domenikane, Santo Domingo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.