Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Santiago de los Caballeros me pishinë për fëmijë

Santiago de los Caballeros
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Santiago de los Caballeros në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hodelpa Gran Almirante
Hodelpa Gran Almirante
Hodelpa Gran Almirante
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Republika Domenikane, Santiago de los Caballeros
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Platino Hotel & Casino
Platino Hotel & Casino
Platino Hotel & Casino
7.9 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Santiago de los Caballeros
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Casino
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Casa Jum
Hotel Casa Jum
Hotel Casa Jum
Hotel
Republika Domenikane, Santiago de los Caballeros
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.