Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rio San Juan, Republika Domenikane

Rio San Juan
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Las Puertas del Paraiso
Las Puertas del Paraiso
Las Puertas del Paraiso
Hotel
Republika Domenikane, Rio San Juan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Casa Caleton
Apartament
Republika Domenikane, Rio San Juan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Aktivitetet në ujë
Apartamentos Nuevo Amanecer
Apartament
Republika Domenikane, Rio San Juan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
 • Peshkimi
Hillhouse
Hillhouse
Hillhouse
Vila
Republika Domenikane, Rio San Juan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.