Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Puerto Plata me diskoteka dhe nate.

Puerto Plata
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Puerto Plata 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Iberostar Costa Dorada
Iberostar Costa Dorada
Iberostar Costa Dorada
8.0 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Be Live Collection Marien
Be Live Collection Marien
Be Live Collection Marien
7.4 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Senator Puerto Plata Spa Resort
Senator Puerto Plata Spa Resort
Senator Puerto Plata Spa Resort
7.7 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Cofresi Palm Beach & Spa Resort - All Inclusive
Cofresi Palm Beach & Spa Resort - All Inclusive
Cofresi Palm Beach & Spa Resort - All Inclusive
6.5 Më poshtë mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Viva Wyndham V Heavens - Adults Only - All Inclusive
Viva Wyndham V Heavens - Adults Only - All Inclusive
Viva Wyndham V Heavens - Adults Only - All Inclusive
7.5 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa All Inclusive
Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa All Inclusive
Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa All Inclusive
7.0 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Lifestyle Crown Residence Suites
Lifestyle Crown Residence Suites
Lifestyle Crown Residence Suites
7.8 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.