Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Puerto Plata me pishinë për fëmijë

Puerto Plata
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Puerto Plata në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
VH - Gran Ventana Beach Resort
VH - Gran Ventana Beach Resort
VH - Gran Ventana Beach Resort
7.7 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Be Live Collection Marien
Be Live Collection Marien
Be Live Collection Marien
7.1 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Playabachata Resort
Playabachata Resort
Playabachata Resort
6.5 Më poshtë mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Senator Puerto Plata Spa Resort
Senator Puerto Plata Spa Resort
Senator Puerto Plata Spa Resort
7.6 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Cofresi Palm Beach & Spa Resort - All Inclusive
Cofresi Palm Beach & Spa Resort - All Inclusive
Cofresi Palm Beach & Spa Resort - All Inclusive
6.4 Më poshtë mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
Casa Colonial Beach & Spa
Casa Colonial Beach & Spa
Casa Colonial Beach & Spa
Hotel
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Blue JackTar
Blue JackTar
Blue JackTar
8.1 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Sunscape Puerto Plata
Sunscape Puerto Plata
Sunscape Puerto Plata
7.5 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Viva Wyndham V Heavens - Adults Only - All Inclusive
Viva Wyndham V Heavens - Adults Only - All Inclusive
Viva Wyndham V Heavens - Adults Only - All Inclusive
7.7 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Riu Merengue
4.5
Hotel
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa All Inclusive
Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa All Inclusive
Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa All Inclusive
7.0 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Restorant
Lifestyle Crown Residence Suites
Lifestyle Crown Residence Suites
Lifestyle Crown Residence Suites
7.7 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Lifestyle Royal Suites
Lifestyle Royal Suites
Lifestyle Royal Suites
Hotel
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Apartment in Puerto Pata
Apartament
Republika Domenikane, Puerto Plata
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Restorant
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.