Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Republika Domenikane

Santo Domingo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 673 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana All Inclusive
Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana All Inclusive
Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana All Inclusive
7.9 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
25.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Melia Caribe Beach Resort
Melia Caribe Beach Resort
Melia Caribe Beach Resort
7.6 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
16.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Majestic Elegance Punta Cana All Inclusive Resort
Majestic Elegance Punta Cana All Inclusive Resort
Majestic Elegance Punta Cana All Inclusive Resort
8.3 E mirë
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
24.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Barcelo Bavaro Palace All Inclusive Resort
Barcelo Bavaro Palace All Inclusive Resort
Barcelo Bavaro Palace All Inclusive Resort
7.9 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
15.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
Iberostar Selection Bavaro Suites
Iberostar Selection Bavaro Suites
Iberostar Selection Bavaro Suites
8.1 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
22.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Excellence Punta Cana Adults Only All Inclusive
Excellence Punta Cana Adults Only All Inclusive
Excellence Punta Cana Adults Only All Inclusive
6.0 Më poshtë mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
41.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Ocean Blue & Sand Beach Resort - All Inclusive
Ocean Blue & Sand Beach Resort - All Inclusive
Ocean Blue & Sand Beach Resort - All Inclusive
7.9 Mesatare
Hotel
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
21.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
Be Live Collection Punta Cana
Be Live Collection Punta Cana
Be Live Collection Punta Cana
7.7 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
13.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
Bahia Principe Grand Punta Cana
Bahia Principe Grand Punta Cana
Bahia Principe Grand Punta Cana
7.5 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
23.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
Hilton La Romana an All-Inclusive Family Resort
Hilton La Romana an All-Inclusive Family Resort
Hilton La Romana an All-Inclusive Family Resort
8.8 E mirë
Resort
Republika Domenikane, Bajahibe
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Bahia Principe Luxury Ambar
Bahia Principe Luxury Ambar
Bahia Principe Luxury Ambar
8.4 E mirë
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
23.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
Occidental Caribe
Occidental Caribe
Occidental Caribe
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
24.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa-All Inclusive
Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa-All Inclusive
Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa-All Inclusive
7.5 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
19.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort
Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort
Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort
7.8 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
16.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa - All Inclusive
Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa - All Inclusive
Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa - All Inclusive
7.7 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
19.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
Iberostar Grand Bavaro
Iberostar Grand Bavaro
Iberostar Grand Bavaro
8.8 E mirë
Hotel
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
21.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Jewel Punta Cana
Jewel Punta Cana
Jewel Punta Cana
7.3 Mesatare
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
37.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Dreams Palm Beach Punta Cana
Dreams Palm Beach Punta Cana
Dreams Palm Beach Punta Cana
8.5 E mirë
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
13.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
Be Live Collection Canoa - All Inclusive
Be Live Collection Canoa - All Inclusive
Be Live Collection Canoa - All Inclusive
3.0
Resort
Republika Domenikane, Bajahibe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Breathless Punta Cana Resort & Spa - Adults Only
Breathless Punta Cana Resort & Spa - Adults Only
Breathless Punta Cana Resort & Spa - Adults Only
9.1 E shkëlqyer
Resort
Republika Domenikane, Punta Cana
Largësia nga qendra e qytetit:
41.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.