Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Roskilde, Danimarka

Roskilde
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Comwell Roskilde
Comwell Roskilde
Comwell Roskilde
8.0 E mirë
Hotel
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Scandic Roskilde Park
Scandic Roskilde Park
Scandic Roskilde Park
8.0 E mirë
Hotel
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Roskilde B&B
Roskilde B&B
Roskilde B&B
8.8 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Mikrovale
Badehotel Sofryd
Badehotel Sofryd
Badehotel Sofryd
Hotel
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
11.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Hotel Viby Kro
Hotel Viby Kro
Hotel Viby Kro
5.5
Han
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Internet i shpejtë
Bulbrovejs Bed & Breakfast
Bulbrovejs Bed & Breakfast
Bulbrovejs Bed & Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Dastrup Bed & Breakfast
Dastrup Bed & Breakfast
Dastrup Bed & Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Roskilde By Zleep Hotels
7.1 Mesatare
Hotel
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hos Tina
8.1 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
country flat
Apartament
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Hos Anna
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Danimarka, Roskilde
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.