Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ostruzna, Republika Çeke

Ostruzna
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Horsky Hotel Skiland
Horsky Hotel Skiland
Horsky Hotel Skiland
8.8 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Ostruzna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Andromeda Ostruzna
Hotel Andromeda Ostruzna
Hotel Andromeda Ostruzna
8.3 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Ostruzna
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Rodinny penzion Skiland
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Ostruzna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Ecje
Apartman Pavla Ostruzna
Apartament
Republika Çeke, Ostruzna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Frigorifer
 • Ecje
Penzion Skiland Petrikov Ostruzna
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Ostruzna
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.