Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Medonozia, Republika Çeke

Medonozia
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 1 hotel

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Penzion U cervenych vrat
Penzion U cervenych vrat
Penzion U cervenych vrat
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Medonozia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.