Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Marianske Lazne me pishinë për fëmijë

Marianske Lazne
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Marianske Lazne në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Spa Hotel Olympia Marienbad
Spa Hotel Olympia Marienbad
Spa Hotel Olympia Marienbad
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Golf Hotel Morris
Golf Hotel Morris
Golf Hotel Morris
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
Sant Georg Garni
Sant Georg Garni
Sant Georg Garni
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Ensana Hvezda - Imperial
Ensana Hvezda - Imperial
Ensana Hvezda - Imperial
8.5 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Ensana Grandhotel Pacifik
Ensana Grandhotel Pacifik
Ensana Grandhotel Pacifik
8.4 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Chateau Monty Spa Resort
Chateau Monty Spa Resort
Chateau Monty Spa Resort
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
DHSR Centralni Lazne
DHSR Centralni Lazne
DHSR Centralni Lazne
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Holistic Hotel La Passionaria
Holistic Hotel La Passionaria
Holistic Hotel La Passionaria
8.8 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Ensana Butterfly
Ensana Butterfly
Ensana Butterfly
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rubezahl-Marienbad Schloss Wellness Hotel
Rubezahl-Marienbad Schloss Wellness Hotel
Rubezahl-Marienbad Schloss Wellness Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Apartments Central Park Marienbad
Apartments Central Park Marienbad
Apartments Central Park Marienbad
8.0 E mirë
Apartament
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Spa Hotel Devin
Spa Hotel Devin
Spa Hotel Devin
7.9 Mesatare
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Spa & Wellness Hotel St Moritz
Spa & Wellness Hotel St Moritz
Spa & Wellness Hotel St Moritz
8.5 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Marianske Lazne
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.