Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Karlstejn, Republika Çeke

Karlstejn
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Karlstejn & SPA
Hotel Karlstejn & SPA
Hotel Karlstejn & SPA
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Republika Çeke, Karlstejn
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Romantic Hotel Mlyn Karlstejn
Romantic Hotel Mlyn Karlstejn
Romantic Hotel Mlyn Karlstejn
8.8 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Karlstejn
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Koruna Karlstejn
Hotel Koruna Karlstejn
Hotel Koruna Karlstejn
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Republika Çeke, Karlstejn
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Restaurant a penzion Pod Draci skalou
Restaurant a penzion Pod Draci skalou
Restaurant a penzion Pod Draci skalou
8.6 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Karlstejn
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Fusha shtërrime
Penzion Karlstejn
8.2 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Karlstejn
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
U Kralovny Dagmar
U Kralovny Dagmar
U Kralovny Dagmar
8.4 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Karlstejn
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.