Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Karlovy Vary me pishinë për fëmijë

Karlovy Vary
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Karlovy Vary në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grandhotel Pupp
Grandhotel Pupp
Grandhotel Pupp
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny
Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny
Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny
8.3 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Spa Hotel Thermal
Spa Hotel Thermal
Spa Hotel Thermal
8.4 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
Spa Resort Sanssouci
Spa Resort Sanssouci
Spa Resort Sanssouci
7.8 Mesatare
Resort
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Humboldt Park Hotel & Spa
Humboldt Park Hotel & Spa
Humboldt Park Hotel & Spa
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Imperial Karlovy Vary
Hotel Imperial Karlovy Vary
Hotel Imperial Karlovy Vary
8.3 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Promenada Romantic Hotel
Promenada Romantic Hotel
Promenada Romantic Hotel
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Spa Hotel Olympia
Spa Hotel Olympia
Spa Hotel Olympia
8.3 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Dvorak Spa & Wellness
Dvorak Spa & Wellness
Dvorak Spa & Wellness
8.1 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Boutique Spa Hotel Aqua Marina
Boutique Spa Hotel Aqua Marina
Boutique Spa Hotel Aqua Marina
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
St Joseph Royal Regent
St Joseph Royal Regent
St Joseph Royal Regent
8.7 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Parkhotel Richmond
Parkhotel Richmond
Parkhotel Richmond
8.5 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kafene/ditore
Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel
Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel
Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Luxury Spa Hotel Olympic Palace
Luxury Spa Hotel Olympic Palace
Luxury Spa Hotel Olympic Palace
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Ambiente Wellness & Spa
Hotel Ambiente Wellness & Spa
Hotel Ambiente Wellness & Spa
7.6 Mesatare
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Wellness Hotel Jean De Carro
Wellness Hotel Jean De Carro
Wellness Hotel Jean De Carro
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Salvator Karlovy Vary Hotel
Salvator Karlovy Vary Hotel
Salvator Karlovy Vary Hotel
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Savoy Westend Hotel
Savoy Westend Hotel
Savoy Westend Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Royal Golf - Art hotel
Royal Golf - Art hotel
Royal Golf - Art hotel
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Petr Karlovy Vary
Hotel Petr Karlovy Vary
Hotel Petr Karlovy Vary
7.5 Mesatare
Hotel
Republika Çeke, Karlovy Vary
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.