Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cheb, Republika Çeke

Cheb
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Barbarossa Cheb
Hotel Barbarossa Cheb
Hotel Barbarossa Cheb
7.9 Mesatare
Hotel
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Komorni Hurka
Komorni Hurka
Komorni Hurka
8.6 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Jesenicka prehrada u vody
Dhoma pushimesh
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Saunë
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Penzion u Vlcku
Penzion u Vlcku
Penzion u Vlcku
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Penzion Papirna
Penzion Papirna
Penzion Papirna
8.7 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Pishinë
Hotel Resort Stein
Hotel Resort Stein
Hotel Resort Stein
8.1 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Slavie Cheb
Hotel Slavie Cheb
Hotel Slavie Cheb
8.2 E mirë
Hotel
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Penzion Dolicek
Penzion Dolicek
Penzion Dolicek
9.0 E shkëlqyer
Han
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Promohotel Slavie
7.9 Mesatare
Hostel
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Ashensor / Lift
 • Ecje
 • Fotokopjuesi
Penzion Cafe Na Svahu
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Penzion Masek
Penzion Masek
Penzion Masek
8.3 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Pension U Pristavu
Pension U Pristavu
Pension U Pristavu
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
Beach Pension
Beach Pension
Beach Pension
8.4 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
Skromny apartman v centru Chebu
9.3 E shkëlqyer
Apartament
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Pension U Stribrneho Jelena
Pension U Stribrneho Jelena
Pension U Stribrneho Jelena
7.8 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Pension Krasno
8.5 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Frigorifer
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Ecje
 • Dhoma takimesh
Apartman Elizabeth Cheb
Apartament
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Old Town Appartement
Apartament
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
Sport - Relax Buky
Sport - Relax Buky
Sport - Relax Buky
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Penzion Hajsky mlyn
Penzion Hajsky mlyn
Penzion Hajsky mlyn
Shtëpi e mysafirëve
Republika Çeke, Cheb
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Pishinë
 • Blyni i Dartit
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.