Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Protaras me pishinë për fëmijë

Protaras
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 66 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Protaras në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Capo Bay Hotel
Capo Bay Hotel
Capo Bay Hotel
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Grecian Park
Grecian Park
Grecian Park
8.9 E mirë
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Cavo Maris Beach Hotel
Cavo Maris Beach Hotel
Cavo Maris Beach Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Sunrise Oasis
Sunrise Oasis
Sunrise Oasis
8.8 E mirë
Apartament
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Crystal Springs Beach Hotel
Crystal Springs Beach Hotel
Crystal Springs Beach Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Vrissaki Beach Hotel
Vrissaki Beach Hotel
Vrissaki Beach Hotel
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
St Elias Resort & Waterpark - Ultra All Inclusive
St Elias Resort & Waterpark - Ultra All Inclusive
St Elias Resort & Waterpark - Ultra All Inclusive
8.8 E mirë
Resort
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Vangelis Hotel & Suites
Vangelis Hotel & Suites
Vangelis Hotel & Suites
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Malama Beach Holiday Village
Malama Beach Holiday Village
Malama Beach Holiday Village
Resort
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Golden Coast Beach Hotel
Golden Coast Beach Hotel
Golden Coast Beach Hotel
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Louis Infinity Blu - Adults Only
Louis Infinity Blu - Adults Only
Louis Infinity Blu - Adults Only
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Narcissos Waterpark Resort
Narcissos Waterpark Resort
Narcissos Waterpark Resort
7.5 Mesatare
Resort
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Louis Althea Kalamies Luxury Villas
Louis Althea Kalamies Luxury Villas
Louis Althea Kalamies Luxury Villas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Anastasia Beach Hotel
Anastasia Beach Hotel
Anastasia Beach Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Sunrise Gardens Aparthotel
Sunrise Gardens Aparthotel
Sunrise Gardens Aparthotel
8.3 E mirë
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Constantinos the Great Beach Hotel
Constantinos the Great Beach Hotel
Constantinos the Great Beach Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
Sunrise Beach Hotel
Sunrise Beach Hotel
Sunrise Beach Hotel
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Tsokkos Gardens Hotel
Tsokkos Gardens Hotel
Tsokkos Gardens Hotel
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Sunrise Pearl Hotel & Spa
Sunrise Pearl Hotel & Spa
Sunrise Pearl Hotel & Spa
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Iliada Beach Hotel
Iliada Beach Hotel
Iliada Beach Hotel
Hotel
Qipron, Protaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.