Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Polis me pishinë për fëmijë

Polis
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Polis në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Anassa
Anassa
Anassa
Hotel
Qipron, Polis
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Souli Beach Hotel
Souli Beach Hotel
Souli Beach Hotel
Hotel
Qipron, Polis
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Mariela Hotel Apartments
Mariela Hotel Apartments
Mariela Hotel Apartments
8.1 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Qipron, Polis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Marion Hotel Polis
Marion Hotel Polis
Marion Hotel Polis
5.5
Hotel
Qipron, Polis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
AlkioNest Hotel Apartments
AlkioNest Hotel Apartments
AlkioNest Hotel Apartments
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Qipron, Polis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Tavros Hotel Apartments
Tavros Hotel Apartments
Tavros Hotel Apartments
9.0 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Qipron, Polis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Akamanthea Holiday Village
Akamanthea Holiday Village
Akamanthea Holiday Village
8.1 E mirë
Resort
Qipron, Polis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Stephanos Hotel Apartments
Stephanos Hotel Apartments
Stephanos Hotel Apartments
Hotel
Qipron, Polis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.