Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Zagrebi me pishinë për fëmijë

Zagrebi
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Zagrebi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Esplanade Zagreb Hotel
Esplanade Zagreb Hotel
Esplanade Zagreb Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Sheraton Zagreb Hotel
Sheraton Zagreb Hotel
Sheraton Zagreb Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
DoubleTree by Hilton Zagreb
DoubleTree by Hilton Zagreb
DoubleTree by Hilton Zagreb
8.7 E mirë
Hotel
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel International Zagreb
Hotel International Zagreb
Hotel International Zagreb
Hotel
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Calypso Zagreb
Hotel Calypso Zagreb
Hotel Calypso Zagreb
Hotel
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel I Zagreb
Hotel I Zagreb
Hotel I Zagreb
Hotel
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hostel 63
Hostel 63
Hostel 63
Hostel
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
Canopy By Hilton Zagreb City Centre
Canopy By Hilton Zagreb City Centre
Canopy By Hilton Zagreb City Centre
8.9 E mirë
Hotel
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartments Maximir
Apartments Maximir
Apartments Maximir
Apartament
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Artissimo Apartments
Apartament
Kroacia, Zagrebi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.