Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Zadari me pishinë për fëmijë

Zadari
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Zadari në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Falkensteiner Premium Mobile Homes and Camping Zadar
Parku i Pushimeve/Kampi
Kroacia, Zadari
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Falkensteiner Club Funimation Borik
Falkensteiner Club Funimation Borik
Falkensteiner Club Funimation Borik
8.2 E mirë
Hotel
Kroacia, Zadari
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Hotel Kolovare
Hotel Kolovare
Hotel Kolovare
8.1 E mirë
Hotel
Kroacia, Zadari
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Donat - All Inclusive
Hotel Donat - All Inclusive
Hotel Donat - All Inclusive
7.8 Mesatare
Hotel
Kroacia, Zadari
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Villa Jelena
Villa Jelena
Villa Jelena
Apartament
Kroacia, Zadari
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Reza Luxury Apartment
Apartament
Kroacia, Zadari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Karaoke
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Apartments Ruzica Zadar
Apartments Ruzica Zadar
Apartments Ruzica Zadar
Apartament
Kroacia, Zadari
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.