Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ndarë me pishinë për fëmijë

Ndarë
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ndarë në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Atrium Split
Hotel Atrium Split
Hotel Atrium Split
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Park Split
Hotel Park Split
Hotel Park Split
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Radisson Blu Resort Split
Radisson Blu Resort Split
Radisson Blu Resort Split
8.6 E mirë
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sleep Split
Sleep Split
Sleep Split
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Vestibul Palace & Villa - Small Luxury Hotels Of The World
Hotel Vestibul Palace & Villa - Small Luxury Hotels Of The World
Hotel Vestibul Palace & Villa - Small Luxury Hotels Of The World
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Villa Split Heritage Hotel
Villa Split Heritage Hotel
Villa Split Heritage Hotel
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Royal Suites Split
Royal Suites Split
Royal Suites Split
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Asistent
Marmontova Luxury Rooms
Marmontova Luxury Rooms
Marmontova Luxury Rooms
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Guesthouse Vrlic
Guesthouse Vrlic
Guesthouse Vrlic
9.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat pa duhan
Metropole Luxury Rooms
Metropole Luxury Rooms
Metropole Luxury Rooms
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Luxury Rooms Nirvana
Luxury Rooms Nirvana
Luxury Rooms Nirvana
Apartament
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartments Cordis
Apartments Cordis
Apartments Cordis
Apartament
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Split Theatre Apartments
Split Theatre Apartments
Split Theatre Apartments
Apartament
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Heritage Palace Varos
Heritage Palace Varos
Heritage Palace Varos
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartment 4 You in Split
Apartment 4 You in Split
Apartment 4 You in Split
Apartament
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
Prima Luce Split
Prima Luce Split
Prima Luce Split
7.0 Mesatare
Hotel
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Awesome Stone House
Awesome Stone House
Awesome Stone House
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Split Central Apartments
Split Central Apartments
Split Central Apartments
6.9 Më poshtë mesatare
Apartament
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
Villa Barbara Split
Villa Barbara Split
Villa Barbara Split
Apartament
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Beachfront Holiday Apartments
Beachfront Holiday Apartments
Beachfront Holiday Apartments
Apartament
Kroacia, Ndarë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.