Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rakovica, Kroacia

Rakovica
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
House Zupan
House Zupan
House Zupan
9.4 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Tourist Center Marko
Tourist Center Marko
Tourist Center Marko
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Apartments Pavlic
Apartments Pavlic
Apartments Pavlic
Apartament
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Villa Rubcic
Villa Rubcic
Villa Rubcic
Apartament
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Guesthouse Magdalena
Guesthouse Magdalena
Guesthouse Magdalena
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
House Palijan
House Palijan
House Palijan
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartments Green Park
Apartament
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Kopilak
Holiday Homes Eko Klanac
Holiday Homes Eko Klanac
Holiday Homes Eko Klanac
Dhoma pushimesh
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Apartments & Room Vip
9.2 E shkëlqyer
Apartament
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Blyni i Dartit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Kopilak
Apartment Rendulic
Apartment Rendulic
Apartment Rendulic
Apartament
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Villa Rubcic Rooms & Pansion
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Apartment Melissa
Apartment Melissa
Apartment Melissa
Apartament
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Guest House Hodak
Guest House Hodak
Guest House Hodak
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Pishinë
 • Blyni i Dartit
 • Kopilak
Apartment Andreja
Apartment Andreja
Apartment Andreja
Apartament
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
House Vranic
House Vranic
House Vranic
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Rakovica
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.