Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pula me pishinë për fëmijë

Pula
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Pula në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Park Plaza Histria Pula
Park Plaza Histria Pula
Park Plaza Histria Pula
Hotel
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Park Plaza Verudela Pula
Park Plaza Verudela Pula
Park Plaza Verudela Pula
Resort
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Park Plaza Arena Pula
Park Plaza Arena Pula
Park Plaza Arena Pula
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Splendid Resort Pula
Splendid Resort Pula
Splendid Resort Pula
Resort
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Horizont Resort
Horizont Resort
Horizont Resort
Resort
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Arena Verudela Beach
Arena Verudela Beach
Arena Verudela Beach
Apartament
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Arena Stoja Mobile Homes
Arena Stoja Mobile Homes
Arena Stoja Mobile Homes
Parku i Pushimeve/Kampi
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Pula
Hotel Pula
Hotel Pula
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Apartments Mario Pula
Apartments Mario Pula
Apartments Mario Pula
Apartament
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Verudela Villas
Verudela Villas
Verudela Villas
Parku i Pushimeve/Kampi
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Apartments Eva
Apartments Eva
Apartments Eva
Apartament
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Apartment Villa Gasparini
Apartment Villa Gasparini
Apartment Villa Gasparini
Apartament
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Kolenashi
Kolenashi
Kolenashi
Apartament
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Apartment Darinka Pula
Apartament
Kroacia, Pula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Frigorifer
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Kopilak
 • Klubi i fëmijëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.