Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Omis, Kroacia

Omis
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 217 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Villa Dvor
Hotel Villa Dvor
Hotel Villa Dvor
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Plaza Omis
Hotel Plaza Omis
Hotel Plaza Omis
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Holiday Village Sagitta - All Inclusive
Holiday Village Sagitta - All Inclusive
Holiday Village Sagitta - All Inclusive
8.0 E mirë
Hotel
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Inn by the River Omis
Inn by the River Omis
Inn by the River Omis
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Villa MiraMar
Villa MiraMar
Villa MiraMar
8.8 E mirë
Hotel
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Villa Marina Omis
Villa Marina Omis
Villa Marina Omis
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Apartments Kovacic Omis
Apartments Kovacic Omis
Apartments Kovacic Omis
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Apartments Visnja
Apartments Visnja
Apartments Visnja
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
Vila Mama
Vila Mama
Vila Mama
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
Apartments Coko Omis
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
Tourist Settlement Brzet Hotel Omis
Tourist Settlement Brzet Hotel Omis
Tourist Settlement Brzet Hotel Omis
7.2 Mesatare
Hotel
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkimi
Villa Bubalo
Villa Bubalo
Villa Bubalo
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Ljetni San
Villa Ljetni San
Villa Ljetni San
8.8 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Apartment Mimac
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
Apartments Nedo Dalmatia
Apartments Nedo Dalmatia
Apartments Nedo Dalmatia
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartments Majda Omis
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Tavolinë udhëtimi
Apartments Smiljana
Apartments Smiljana
Apartments Smiljana
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Apartments Beverly
Apartments Beverly
Apartments Beverly
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Apartments Ivka
Apartments Ivka
Apartments Ivka
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Apartments Pusic Omis
Apartament
Kroacia, Omis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.