Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Qyteti Hvar me Pishinë në Ambjent të Hapur

Qyteti Hvar
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Qyteti Hvar për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
The Palace Hvar Hotel
The Palace Hvar Hotel
The Palace Hvar Hotel
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Heraclea House
Dhoma pushimesh
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Amfora Hvar Grand Beach Resort
Amfora Hvar Grand Beach Resort
Amfora Hvar Grand Beach Resort
8.2 E mirë
Resort
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Pharos Hvar
Hotel Pharos Hvar
Hotel Pharos Hvar
8.4 E mirë
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Podstine
Hotel Podstine
Hotel Podstine
8.5 E mirë
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Croatia Hvar Town
Hotel Croatia Hvar Town
Hotel Croatia Hvar Town
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Dela B&B
Dela B&B
Dela B&B
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
B&B Buzolic
B&B Buzolic
B&B Buzolic
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Villa M&M
Villa M&M
Villa M&M
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Casa di Lavanda
Casa di Lavanda
Casa di Lavanda
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartments Capitis in the center
Apartments Capitis in the center
Apartments Capitis in the center
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Apartments Villa Sonia & Teo Hvar
Apartments Villa Sonia & Teo Hvar
Apartments Villa Sonia & Teo Hvar
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Mobile home Kopito
Mobile home Kopito
Mobile home Kopito
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Pishinë
Villa Cvita Hvar Town
Villa Cvita Hvar Town
Villa Cvita Hvar Town
Vila
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Villa Liza
Villa Liza
Villa Liza
Vila
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Villa Bella Vista Hvar
Vila
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Sirena Hvar
Hotel Sirena Hvar
Hotel Sirena Hvar
7.2 Mesatare
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Villa Oceanus Hvar Town
Villa Oceanus Hvar Town
Villa Oceanus Hvar Town
Vila
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Resort Apartments Teranea
8.9 E mirë
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Luxury Villa Galapagos Hvar Town
Vila
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Pishinë
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Pishinë jashtë
 • Aktivitetet në ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.