Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Qyteti Hvar, Kroacia

Qyteti Hvar
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 248 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Palace Hvar Hotel
The Palace Hvar Hotel
The Palace Hvar Hotel
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Luxury Villa Princess Of Hvar With Pool
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Pishinë
Apartment Tajan
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
Heraclea House
Dhoma pushimesh
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Casa Dubi Hvar
Casa Dubi Hvar
Casa Dubi Hvar
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Kanoe
Luxurious Apartment Riva Lavanda
Luxurious Apartment Riva Lavanda
Luxurious Apartment Riva Lavanda
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Amfora Hvar Grand Beach Resort
Amfora Hvar Grand Beach Resort
Amfora Hvar Grand Beach Resort
8.2 E mirë
Resort
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Adriana Hvar Spa Hotel
Adriana Hvar Spa Hotel
Adriana Hvar Spa Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Pharos Hvar
Hotel Pharos Hvar
Hotel Pharos Hvar
8.4 E mirë
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Riva Hvar Yacht Harbour Hotel
Riva Hvar Yacht Harbour Hotel
Riva Hvar Yacht Harbour Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Podstine
Hotel Podstine
Hotel Podstine
8.5 E mirë
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Aparthotel Pharia
Aparthotel Pharia
Aparthotel Pharia
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Park Hvar
Hotel Park Hvar
Hotel Park Hvar
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Villa Dalmacija Hvar
Hotel Villa Dalmacija Hvar
Hotel Villa Dalmacija Hvar
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Komazin
Komazin
Komazin
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Croatia Hvar Town
Hotel Croatia Hvar Town
Hotel Croatia Hvar Town
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Violeta Hvar
Violeta Hvar
Violeta Hvar
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Villa Nora Hvar
Villa Nora Hvar
Villa Nora Hvar
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Apartments Teo Hvar Town
Apartments Teo Hvar Town
Apartments Teo Hvar Town
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Apartments Jakic
Apartments Jakic
Apartments Jakic
Apartament
Kroacia, Qyteti Hvar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.