Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Crikvenica, Kroacia

Crikvenica
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Kvarner Palace
Hotel Kvarner Palace
Hotel Kvarner Palace
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
Ad Turres
Ad Turres
Ad Turres
8.2 E mirë
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Kastel Crikvenica
Hotel Kastel Crikvenica
Hotel Kastel Crikvenica
3.1
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Guesthouse Barica
Guesthouse Barica
Guesthouse Barica
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Apartments Villa Klaudia
Apartments Villa Klaudia
Apartments Villa Klaudia
Apartament
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Apartments Villa Castello Crikvenica
Apartments Villa Castello Crikvenica
Apartments Villa Castello Crikvenica
Apartament
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Zagreb Crikvenica
Hotel Zagreb Crikvenica
Hotel Zagreb Crikvenica
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Dush
Hotel Crikvenica
Hotel Crikvenica
Hotel Crikvenica
8.5 E mirë
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Villa Mare Crikvenica
Villa Mare Crikvenica
Villa Mare Crikvenica
9.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Esplanade
Hotel Esplanade
Hotel Esplanade
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Guest House Villa Dagmar
Guest House Villa Dagmar
Guest House Villa Dagmar
9.7 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Guest House Vukusic
Guest House Vukusic
Guest House Vukusic
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Hotel Mediteran Crikvenica
Hotel Mediteran Crikvenica
Hotel Mediteran Crikvenica
8.1 E mirë
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Vila Ruzica
Hotel Vila Ruzica
Hotel Vila Ruzica
7.6 Mesatare
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Villa Aurora Crikvenica
Hotel Villa Aurora Crikvenica
Hotel Villa Aurora Crikvenica
Hotel
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Apartments Baretic
Apartments Baretic
Apartments Baretic
Apartament
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Apartments Anita Crikvenica
Apartament
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kopilak
Bella Vista Apartments Crikvenica
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Aktivitetet në ujë
Relax Derossi
9.7 E shkëlqyer
Apartament
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Apartment Luka Crikvenica
Apartament
Kroacia, Crikvenica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.