Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bol me pishinë për fëmijë

Bol
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bol në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Bluesun Hotel Elaphusa
Bluesun Hotel Elaphusa
Bluesun Hotel Elaphusa
Hotel
Kroacia, Bol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Bluesun Hotel Bonaca All Inclusive
Bluesun Hotel Bonaca All Inclusive
Bluesun Hotel Bonaca All Inclusive
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Bol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Villa Ana Bol
Villa Ana Bol
Villa Ana Bol
Apartament
Kroacia, Bol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
BRETANIDE Sport & Wellness Resort - All Inclusive
BRETANIDE Sport & Wellness Resort - All Inclusive
BRETANIDE Sport & Wellness Resort - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Villa Majestic
Villa Majestic
Villa Majestic
Vila
Kroacia, Bol
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.