Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Baska Voda, Kroacia

Baska Voda
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 114 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Villa Bandic
Vila
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Hotel Croatia Baska Voda
Hotel Croatia Baska Voda
Hotel Croatia Baska Voda
Hotel
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Villa Palloma
Villa Palloma
Villa Palloma
9.3 E shkëlqyer
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Dorijini Dvori
Dorijini Dvori
Dorijini Dvori
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Horizont Baska Voda
Hotel Horizont Baska Voda
Hotel Horizont Baska Voda
8.0 E mirë
Hotel
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Grand Hotel Slavia
Grand Hotel Slavia
Grand Hotel Slavia
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Apartments Vila Adrijana
Apartments Vila Adrijana
Apartments Vila Adrijana
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Bacchus Baska Voda
Hotel Bacchus Baska Voda
Hotel Bacchus Baska Voda
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pension Palac
Pension Palac
Pension Palac
7.4 Mesatare
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
 • Makinë e tharjes së flokëve
House Bilic
House Bilic
House Bilic
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Aparthotel Milenij
Aparthotel Milenij
Aparthotel Milenij
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Apartments Juric Baska Voda
Apartments Juric Baska Voda
Apartments Juric Baska Voda
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Guesthouse Civljak
Guesthouse Civljak
Guesthouse Civljak
9.5 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Villa Verica
Villa Verica
Villa Verica
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Apartments Ivana Baska Voda
Apartments Ivana Baska Voda
Apartments Ivana Baska Voda
9.4 E shkëlqyer
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Apartments Adria Baska Voda
Apartments Adria Baska Voda
Apartments Adria Baska Voda
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Family Resort Urania
Family Resort Urania
Family Resort Urania
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Apartments Ana Baska Voda
Apartments Ana Baska Voda
Apartments Ana Baska Voda
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
Beach Resort Apartments Podspiline
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
Studios Ruza
Studios Ruza
Studios Ruza
Apartament
Kroacia, Baska Voda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.