Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Siquirres, Kosta Rika

Siquirres
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Pacuare Lodge
Pacuare Lodge
Pacuare Lodge
9.8 E shkëlqyer
Kampi
Kosta Rika, Siquirres
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Pacuare River Lodge
Pacuare River Lodge
Pacuare River Lodge
Kampi
Kosta Rika, Siquirres
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Kopsht
 • Dhomat e aksesueshme për personat me aftësi të kufizuara
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
 • Qasje e papërshkueshme
 • Peshkimi
 • Ecje
Hostal y cabinas anita-and rafting tour
Shtëpi e mysafirëve
Kosta Rika, Siquirres
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Pacuare
Hotel Pacuare
Hotel Pacuare
7.5 Mesatare
Hotel
Kosta Rika, Siquirres
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Lirio Lodge
Lirio Lodge
Lirio Lodge
Kampi
Kosta Rika, Siquirres
Largësia nga qendra e qytetit:
28.8 km
 • Kopsht
 • Pishinë
Pacuare Outdoor Center
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Kosta Rika, Siquirres
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Ecje
Ficus Hotel
Ficus Hotel
Ficus Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Kosta Rika, Siquirres
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Casa Grande at Pacuare Reserve
Kampi
Kosta Rika, Siquirres
Largësia nga qendra e qytetit:
31.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.