Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në San Jose me pishinë për fëmijë

San Jose
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në San Jose në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Barcelo San Jose
Barcelo San Jose
Barcelo San Jose
8.4 E mirë
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Presidente San Jose City Center
Hotel Presidente San Jose City Center
Hotel Presidente San Jose City Center
8.4 E mirë
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Grano de Oro Hotel
Grano de Oro Hotel
Grano de Oro Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Balmoral San Jose
Hotel Balmoral San Jose
Hotel Balmoral San Jose
7.8 Mesatare
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Irazu Hotel & Studios
Irazu Hotel & Studios
Irazu Hotel & Studios
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Crowne Plaza Corobici
Crowne Plaza Corobici
Crowne Plaza Corobici
8.6 E mirë
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Casa Conde Hotel & Suites
Casa Conde Hotel & Suites
Casa Conde Hotel & Suites
7.8 Mesatare
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Villa Tournon
Hotel Villa Tournon
Hotel Villa Tournon
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Santo Tomas
Hotel Santo Tomas
Hotel Santo Tomas
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Park Inn San Jose by Radisson
Park Inn San Jose by Radisson
Park Inn San Jose by Radisson
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Palma Real Hotel and Casino
Hotel Palma Real Hotel and Casino
Hotel Palma Real Hotel and Casino
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
KC Hotel San Jose
KC Hotel San Jose
KC Hotel San Jose
8.2 E mirë
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hilton Garden Inn San Jose La Sabana Costa Rica
Hilton Garden Inn San Jose La Sabana Costa Rica
Hilton Garden Inn San Jose La Sabana Costa Rica
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Residence Inn Suites Cristina
Hotel Residence Inn Suites Cristina
Hotel Residence Inn Suites Cristina
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Nuevo Maragato Hotel & Hostel
Nuevo Maragato Hotel & Hostel
Nuevo Maragato Hotel & Hostel
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Plaza Real Suites & Apartments San Jose
Hotel Plaza Real Suites & Apartments San Jose
Hotel Plaza Real Suites & Apartments San Jose
8.6 E mirë
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Costa Rica Tennis Club Hotel
Costa Rica Tennis Club Hotel
Costa Rica Tennis Club Hotel
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Soluxe El Sesteo Hotel
Soluxe El Sesteo Hotel
Soluxe El Sesteo Hotel
1.0
Hotel
Kosta Rika, San Jose
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Internet i shpejtë
Holiday Inn - San Jose La Sabana an IHG Hotel
Holiday Inn - San Jose La Sabana an IHG Hotel
Holiday Inn - San Jose La Sabana an IHG Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.