Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Komoret

Moroni
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Retaj Moroni Hotel
Retaj Moroni Hotel
Retaj Moroni Hotel
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Komoret, Moroni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa
Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa
Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa
7.4 Mesatare
Resort
Komoret, Moroni
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Farida Lodge
7.7 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Komoret, Moroni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Moheli Laka Lodge
8.4 E mirë
Kampi
Komoret, Moheli
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
Hotel Les Arcades Moroni
Hotel
Komoret, Moroni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Hotel Jardin de la Paix
Hotel
Komoret, Moroni
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.