Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Santa Marta me pishinë për fëmijë

Santa Marta
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Santa Marta në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Estelar Santamar Hotel & Centro De Convenciones
Estelar Santamar Hotel & Centro De Convenciones
Estelar Santamar Hotel & Centro De Convenciones
8.6 E mirë
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Tamaca Beach Resort Hotel by Sercotel Hotels
Tamaca Beach Resort Hotel by Sercotel Hotels
Tamaca Beach Resort Hotel by Sercotel Hotels
8.4 E mirë
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Irotama Resort by Karisma
Irotama Resort by Karisma
Irotama Resort by Karisma
8.8 E mirë
Resort
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Boutique Casa Carolina
Hotel Boutique Casa Carolina
Hotel Boutique Casa Carolina
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Santorini Hotel & Resort
Santorini Hotel & Resort
Santorini Hotel & Resort
8.0 E mirë
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Boutique Don Pepe
Hotel Boutique Don Pepe
Hotel Boutique Don Pepe
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Santorini Hotel Boutique
Santorini Hotel Boutique
Santorini Hotel Boutique
7.2 Mesatare
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Zuana Beach Resort
Zuana Beach Resort
Zuana Beach Resort
8.9 E mirë
Resort
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
GHL Relax Hotel Costa Azul
GHL Relax Hotel Costa Azul
GHL Relax Hotel Costa Azul
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
15.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Decameron Galeon - All Inclusive
Decameron Galeon - All Inclusive
Decameron Galeon - All Inclusive
8.0 E mirë
Resort
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
17.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Park Hotel Santa Marta
Park Hotel Santa Marta
Park Hotel Santa Marta
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Tayromar
Hotel Tayromar
Hotel Tayromar
8.2 E mirë
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Casa Verde Hotel
Casa Verde Hotel
Casa Verde Hotel
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Hotel GIO Tequendama Santa Marta
Hotel GIO Tequendama Santa Marta
Hotel GIO Tequendama Santa Marta
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Arhuaco by Solar Hoteles
Hotel Arhuaco by Solar Hoteles
Hotel Arhuaco by Solar Hoteles
7.8 Mesatare
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Casino
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Bahia Taganga
Hotel Bahia Taganga
Hotel Bahia Taganga
8.0 E mirë
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Internet i shpejtë
 • TV
Hotel Yuldama Rodadero Inn
Hotel Yuldama Rodadero Inn
Hotel Yuldama Rodadero Inn
7.3 Mesatare
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hotel Tayrona Rodadero
Hotel Tayrona Rodadero
Hotel Tayrona Rodadero
7.6 Mesatare
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Sanha Plus Hotel
Sanha Plus Hotel
Sanha Plus Hotel
Hotel
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Tayrona Paradise
Tayrona Paradise
Tayrona Paradise
Kampi
Kolumbia, Santa Marta
Largësia nga qendra e qytetit:
29.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.