Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Xiamen me pishinë për fëmijë

Xiamen
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 46 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Xiamen në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Marco Polo Xiamen
Marco Polo Xiamen
Marco Polo Xiamen
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hilton Xiamen
Hilton Xiamen
Hilton Xiamen
8.9 E mirë
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Swiss Grand Xiamen
Swiss Grand Xiamen
Swiss Grand Xiamen
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Le Meridien Xiamen
Le Meridien Xiamen
Le Meridien Xiamen
8.9 E mirë
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Nikko Xiamen
Hotel Nikko Xiamen
Hotel Nikko Xiamen
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Jingmin Central Hotel Xiamen
Jingmin Central Hotel Xiamen
Jingmin Central Hotel Xiamen
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Kempinski Hotel Xiamen
Kempinski Hotel Xiamen
Kempinski Hotel Xiamen
8.5 E mirë
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pullman Xiamen Powerlong
Pullman Xiamen Powerlong
Pullman Xiamen Powerlong
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Xiamen International Seaside Hotel
Xiamen International Seaside Hotel
Xiamen International Seaside Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Wanda Realm Xiamen North Bay
Wanda Realm Xiamen North Bay
Wanda Realm Xiamen North Bay
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Royal Victoria Hotel Xiamen
Royal Victoria Hotel Xiamen
Royal Victoria Hotel Xiamen
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
S I G Resort
S I G Resort
S I G Resort
Resort
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
31.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Harbor Hotel Mingzhu Xiamen
Harbor Hotel Mingzhu Xiamen
Harbor Hotel Mingzhu Xiamen
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Aqua Resort Xiamen
Aqua Resort Xiamen
Aqua Resort Xiamen
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Mercure Xiamen Exhibition Centre
Mercure Xiamen Exhibition Centre
Mercure Xiamen Exhibition Centre
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
HUALUXE Xiamen Haicang - IHG
HUALUXE Xiamen Haicang - IHG
HUALUXE Xiamen Haicang - IHG
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
C&D Hotel Xiamen
C&D Hotel Xiamen
C&D Hotel Xiamen
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Millennium Harbourview Hotel Xiamen
Millennium Harbourview Hotel Xiamen
Millennium Harbourview Hotel Xiamen
7.7 Mesatare
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton Xiamen Hotel
Sheraton Xiamen Hotel
Sheraton Xiamen Hotel
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
IBIS Railway Station Hotel
IBIS Railway Station Hotel
IBIS Railway Station Hotel
Hotel
Kinë, Xiamen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.