Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Wuxi me pishinë për fëmijë

Wuxi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Wuxi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
InterContinental Wuxi
InterContinental Wuxi
InterContinental Wuxi
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Crowne Plaza Wuxi City Centre
Crowne Plaza Wuxi City Centre
Crowne Plaza Wuxi City Centre
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Wuxi Binhu Hotel
Sheraton Wuxi Binhu Hotel
Sheraton Wuxi Binhu Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Wuxi Juna Hubin Hotel
Wuxi Juna Hubin Hotel
Wuxi Juna Hubin Hotel
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Park Wuxi
Grand Park Wuxi
Grand Park Wuxi
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Nikko Wuxi
Hotel Nikko Wuxi
Hotel Nikko Wuxi
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sheraton Jiangyin Hotel
Sheraton Jiangyin Hotel
Sheraton Jiangyin Hotel
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
39.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ascott Central Wuxi
Ascott Central Wuxi
Ascott Central Wuxi
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Deacon House Wuxi
Deacon House Wuxi
Deacon House Wuxi
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Longwish Hotel International
Longwish Hotel International
Longwish Hotel International
Largësia nga qendra e qytetit:
31.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Crowne Plaza Wuxi Taihu
Crowne Plaza Wuxi Taihu
Crowne Plaza Wuxi Taihu
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
DoubleTree By Hilton Wuxi
DoubleTree By Hilton Wuxi
DoubleTree By Hilton Wuxi
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Millennium Wuxi
Millennium Wuxi
Millennium Wuxi
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Luxury Blue Horizon Hotel
Luxury Blue Horizon Hotel
Luxury Blue Horizon Hotel
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Radisson Blu Resort Wetland Park
Radisson Blu Resort Wetland Park
Radisson Blu Resort Wetland Park
8.7 E mirë
Resort
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
19.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Wuxi Grand Hotel
Wuxi Grand Hotel
Wuxi Grand Hotel
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Belgravia Serviced Residence Wuxi
Belgravia Serviced Residence Wuxi
Belgravia Serviced Residence Wuxi
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Worldhotel Grand Juna Wuxi
Worldhotel Grand Juna Wuxi
Worldhotel Grand Juna Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Toaytt Hotel & Resorts
Toaytt Hotel & Resorts
Toaytt Hotel & Resorts
Hotel
Kinë, Wuxi
Largësia nga qendra e qytetit:
28.9 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Wuxi Dangkou Scholars Hotel
Wuxi Dangkou Scholars Hotel
Wuxi Dangkou Scholars Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
23.1 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Depozitimi i bagazheve
 • Klubi i fëmijëve
 • Shërbimi i dhomës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.