Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Wuhu me pishinë për fëmijë

Wuhu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Wuhu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Wanda Realm Hotel Wuhu
Wanda Realm Hotel Wuhu
Wanda Realm Hotel Wuhu
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Wuhu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Golden Eagle Summit Hotel Wuhu
Golden Eagle Summit Hotel Wuhu
Golden Eagle Summit Hotel Wuhu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
DoubleTree by Hilton Wuhu
DoubleTree by Hilton Wuhu
DoubleTree by Hilton Wuhu
Hotel
Kinë, Wuhu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Wuhu Bary Central City Hotel
Wuhu Bary Central City Hotel
Wuhu Bary Central City Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Thank You Inn Wuhu Century Avenue
Thank You Inn Wuhu Century Avenue
Thank You Inn Wuhu Century Avenue
Largësia nga qendra e qytetit:
26.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.