Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Taizhou me pishinë për fëmijë

Taizhou
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Taizhou në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Yaoda International Hotel-taizhou
Yaoda International Hotel-taizhou
Yaoda International Hotel-taizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Crowne Plaza Taizhou
Crowne Plaza Taizhou
Crowne Plaza Taizhou
Hotel
Kinë, Taizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Wyndham Garden Yuhuan Downtown
Wyndham Garden Yuhuan Downtown
Wyndham Garden Yuhuan Downtown
Hotel
Kinë, Taizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
63.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Sanyou International Hotel
Sanyou International Hotel
Sanyou International Hotel
Hotel
Kinë, Taizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Double Dove Peace International Hotel Taizhou Zhejiang
Double Dove Peace International Hotel Taizhou Zhejiang
Double Dove Peace International Hotel Taizhou Zhejiang
Largësia nga qendra e qytetit:
35.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Juntai Hotel Linhai
Juntai Hotel Linhai
Juntai Hotel Linhai
Hotel
Kinë, Taizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
34.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Huilong Hotel Taizhou
Huilong Hotel Taizhou
Huilong Hotel Taizhou
Hotel
Kinë, Taizhou
Largësia nga qendra e qytetit:
75.1 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.