Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Suzhou me pishinë për fëmijë

Suzhou
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 62 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Suzhou në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Crowne Plaza Suzhou
Crowne Plaza Suzhou
Crowne Plaza Suzhou
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Shangri-La Suzhou
Shangri-La Suzhou
Shangri-La Suzhou
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Pan Pacific Suzhou
Pan Pacific Suzhou
Pan Pacific Suzhou
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kempinski Hotel Suzhou
Kempinski Hotel Suzhou
Kempinski Hotel Suzhou
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Fairmont Yangcheng Lake
Fairmont Yangcheng Lake
Fairmont Yangcheng Lake
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
25.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Huafang Jinling International Hotel Zhangjiagang
Huafang Jinling International Hotel Zhangjiagang
Huafang Jinling International Hotel Zhangjiagang
Largësia nga qendra e qytetit:
64.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Tongli Lake View Hotel
Tongli Lake View Hotel
Tongli Lake View Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
19.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Suzhou Marriott Hotel
Suzhou Marriott Hotel
Suzhou Marriott Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hyatt Regency Suzhou
Hyatt Regency Suzhou
Hyatt Regency Suzhou
6.0 Më poshtë mesatare
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Pullman Changshu Leeman
Pullman Changshu Leeman
Pullman Changshu Leeman
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
60.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
Tonino Lamborghini Hotel Kunshan City Center
Tonino Lamborghini Hotel Kunshan City Center
Tonino Lamborghini Hotel Kunshan City Center
Largësia nga qendra e qytetit:
36.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
CYTS East Suzhou Jingsiyuan Hotel
CYTS East Suzhou Jingsiyuan Hotel
CYTS East Suzhou Jingsiyuan Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
18.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Noble Resort Suzhou
Noble Resort Suzhou
Noble Resort Suzhou
Resort
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
25.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Xiangshan International Hotel Suzhou
Xiangshan International Hotel Suzhou
Xiangshan International Hotel Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
19.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Blossom Hill Inn Suzhou
Blossom Hill Inn Suzhou
Blossom Hill Inn Suzhou
Han
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Suzhou Marriott Hotel Taihu Lake
Suzhou Marriott Hotel Taihu Lake
Suzhou Marriott Hotel Taihu Lake
7.9 Mesatare
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
20.2 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Le Meridien Suzhou Suzhou Bay
Le Meridien Suzhou Suzhou Bay
Le Meridien Suzhou Suzhou Bay
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
19.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Renaissance Suzhou Taihu Lake Hotel
Renaissance Suzhou Taihu Lake Hotel
Renaissance Suzhou Taihu Lake Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
20.2 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Garden Hotel Suzhou
Garden Hotel Suzhou
Garden Hotel Suzhou
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Suzhou Jasmine Hotel
Suzhou Jasmine Hotel
Suzhou Jasmine Hotel
Hotel
Kinë, Suzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.