Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shenzhen me pishinë për fëmijë

Shenzhen
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 90 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shenzhen në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Shenzhen Best Western Felicity Hotel Luohu Railway Station
Shenzhen Best Western Felicity Hotel Luohu Railway Station
Shenzhen Best Western Felicity Hotel Luohu Railway Station
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Shangri-La Shenzhen
Shangri-La Shenzhen
Shangri-La Shenzhen
8.1 E mirë
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Crowne Plaza Hotel & Suites Landmark Shenzhen
Crowne Plaza Hotel & Suites Landmark Shenzhen
Crowne Plaza Hotel & Suites Landmark Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Intercontinental Shenzhen Dameisha Resort
Intercontinental Shenzhen Dameisha Resort
Intercontinental Shenzhen Dameisha Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
27.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
InterContinental Shenzhen
InterContinental Shenzhen
InterContinental Shenzhen
8.9 E mirë
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Mercure Oriental Ginza Shenzhen
Grand Mercure Oriental Ginza Shenzhen
Grand Mercure Oriental Ginza Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hilton Shenzhen Shekou Nanhai
Hilton Shenzhen Shekou Nanhai
Hilton Shenzhen Shekou Nanhai
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
16.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Futian Shangri-La Shenzhen
Futian Shangri-La Shenzhen
Futian Shangri-La Shenzhen
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Shenzhen Sunshine Hotel Luohu
Shenzhen Sunshine Hotel Luohu
Shenzhen Sunshine Hotel Luohu
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Shenzhen Baolilai International Hotel Baoan Fuyong
Shenzhen Baolilai International Hotel Baoan Fuyong
Shenzhen Baolilai International Hotel Baoan Fuyong
Largësia nga qendra e qytetit:
27.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
JW Marriott Hotel Shenzhen
JW Marriott Hotel Shenzhen
JW Marriott Hotel Shenzhen
8.1 E mirë
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Renaissance Shenzhen Luohu Hotel
Renaissance Shenzhen Luohu Hotel
Renaissance Shenzhen Luohu Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Langham Shenzhen
The Langham Shenzhen
The Langham Shenzhen
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Kempinski Hotel Shenzhen
Kempinski Hotel Shenzhen
Kempinski Hotel Shenzhen
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
12.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Indigo Shenzhen Overseas Chinese Town
Hotel Indigo Shenzhen Overseas Chinese Town
Hotel Indigo Shenzhen Overseas Chinese Town
8.5 E mirë
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sheraton Shenzhen Futian Hotel
Sheraton Shenzhen Futian Hotel
Sheraton Shenzhen Futian Hotel
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Grand Hyatt Shenzhen
Grand Hyatt Shenzhen
Grand Hyatt Shenzhen
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Ritz-Carlton Shenzhen
The Ritz-Carlton Shenzhen
The Ritz-Carlton Shenzhen
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Westin Shenzhen Nanshan
The Westin Shenzhen Nanshan
The Westin Shenzhen Nanshan
Hotel
Kinë, Shenzhen
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
JW Marriott Hotel Shenzhen Bao'an International Airport
JW Marriott Hotel Shenzhen Bao'an International Airport
JW Marriott Hotel Shenzhen Bao'an International Airport
Largësia nga qendra e qytetit:
18.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.