Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shaoxing me pishinë për fëmijë

Shaoxing
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shaoxing në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Zhuji Xiangsheng Century Hotel
Zhuji Xiangsheng Century Hotel
Zhuji Xiangsheng Century Hotel
Hotel
Kinë, Shaoxing
Largësia nga qendra e qytetit:
45.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
New Century Grand Hotel Shangyu Zhejiang
New Century Grand Hotel Shangyu Zhejiang
New Century Grand Hotel Shangyu Zhejiang
Largësia nga qendra e qytetit:
27.9 km
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Holiday Inn Shaoxing
Holiday Inn Shaoxing
Holiday Inn Shaoxing
Hotel
Kinë, Shaoxing
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Jinchang New Century Hotel Shaoxing
Jinchang New Century Hotel Shaoxing
Jinchang New Century Hotel Shaoxing
7.2 Mesatare
Hotel
Kinë, Shaoxing
Largësia nga qendra e qytetit:
13.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
New Century Grand Hotel Shaoxing
New Century Grand Hotel Shaoxing
New Century Grand Hotel Shaoxing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Yaojiang New Century Grand Hotel Zhuji
Yaojiang New Century Grand Hotel Zhuji
Yaojiang New Century Grand Hotel Zhuji
Largësia nga qendra e qytetit:
44.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Shaoxing Laotaimen Luxun Native Place Youth Hostel
Shaoxing Laotaimen Luxun Native Place Youth Hostel
Shaoxing Laotaimen Luxun Native Place Youth Hostel
7.4 Mesatare
Hostel
Kinë, Shaoxing
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Shangyu Hotel
Shangyu Hotel
Shangyu Hotel
Hotel
Kinë, Shaoxing
Largësia nga qendra e qytetit:
28.7 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Baiyun Hotel Xinchang
Baiyun Hotel Xinchang
Baiyun Hotel Xinchang
Hotel
Kinë, Shaoxing
Largësia nga qendra e qytetit:
62.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Cachet Bouqitue Shaoxing
Cachet Bouqitue Shaoxing
Cachet Bouqitue Shaoxing
Hotel
Kinë, Shaoxing
Largësia nga qendra e qytetit:
11.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.