Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shangai me pishinë për fëmijë

Shangai
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 198 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shangai në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Central Hotel Shanghai
Grand Central Hotel Shanghai
Grand Central Hotel Shanghai
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Shanghai Marriott Hotel City Centre
Shanghai Marriott Hotel City Centre
Shanghai Marriott Hotel City Centre
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The QUBE Hotel Shanghai - Pudong International Airport
The QUBE Hotel Shanghai - Pudong International Airport
The QUBE Hotel Shanghai - Pudong International Airport
Largësia nga qendra e qytetit:
22.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Holiday Inn Shanghai Nanjing Road An IHG Hotel
Holiday Inn Shanghai Nanjing Road An IHG Hotel
Holiday Inn Shanghai Nanjing Road An IHG Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
The Kunlun Jing An
The Kunlun Jing An
The Kunlun Jing An
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Grand Hyatt Shanghai
Grand Hyatt Shanghai
Grand Hyatt Shanghai
7.9 Mesatare
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Fairmont Peace Hotel On the Bund
Fairmont Peace Hotel On the Bund
Fairmont Peace Hotel On the Bund
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Yangtze Boutique Shanghai
The Yangtze Boutique Shanghai
The Yangtze Boutique Shanghai
8.9 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Puli Hotel And Spa
The Puli Hotel And Spa
The Puli Hotel And Spa
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Westin Bund Center Shanghai
The Westin Bund Center Shanghai
The Westin Bund Center Shanghai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Swissotel Grand Shanghai
Swissotel Grand Shanghai
Swissotel Grand Shanghai
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Indigo Shanghai on the Bund
Hotel Indigo Shanghai on the Bund
Hotel Indigo Shanghai on the Bund
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Grand Kempinski Hotel Shanghai
Grand Kempinski Hotel Shanghai
Grand Kempinski Hotel Shanghai
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pullman Shanghai Skyway
Pullman Shanghai Skyway
Pullman Shanghai Skyway
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Radisson Blu Hotel Shanghai New World
Radisson Blu Hotel Shanghai New World
Radisson Blu Hotel Shanghai New World
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hilton Shanghai Hongqiao
Hilton Shanghai Hongqiao
Hilton Shanghai Hongqiao
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
IFC Residence
IFC Residence
IFC Residence
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
The Portman Ritz-Carlton Shanghai
The Portman Ritz-Carlton Shanghai
The Portman Ritz-Carlton Shanghai
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Mercure Shanghai Hongqiao
Grand Mercure Shanghai Hongqiao
Grand Mercure Shanghai Hongqiao
7.8 Mesatare
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Oriental Riverside Hotel
Oriental Riverside Hotel
Oriental Riverside Hotel
Hotel
Kinë, Shangai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.