Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Sanya me pishinë

Sanya
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 138 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Sanya për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
8.6 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
12.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Horizon Resort & Spa
Horizon Resort & Spa
Horizon Resort & Spa
8.4 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hilton Sanya Yalong Bay Resort & Spa
Hilton Sanya Yalong Bay Resort & Spa
Hilton Sanya Yalong Bay Resort & Spa
7.3 Mesatare
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
12.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Yalong Bay Mangrove Tree Resort
Yalong Bay Mangrove Tree Resort
Yalong Bay Mangrove Tree Resort
8.4 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
The Ritz-Carlton Sanya Yalong Bay
The Ritz-Carlton Sanya Yalong Bay
The Ritz-Carlton Sanya Yalong Bay
8.5 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Sunshine Resort Intime Sanya
Sunshine Resort Intime Sanya
Sunshine Resort Intime Sanya
8.8 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Mandarin Oriental Sanya
Mandarin Oriental Sanya
Mandarin Oriental Sanya
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Howard Johnson Resort Sanya Bay
Howard Johnson Resort Sanya Bay
Howard Johnson Resort Sanya Bay
7.5 Mesatare
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Huayu Resort & Spa Yalong Bay Sanya
Huayu Resort & Spa Yalong Bay Sanya
Huayu Resort & Spa Yalong Bay Sanya
8.3 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
14.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
MGM Grand Sanya
MGM Grand Sanya
MGM Grand Sanya
8.1 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
Ocean Sonic Resort Sanya
Ocean Sonic Resort Sanya
Ocean Sonic Resort Sanya
7.6 Mesatare
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
InterContinental Sanya Resort
InterContinental Sanya Resort
InterContinental Sanya Resort
8.5 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Renaissance Sanya Resort & Spa
Renaissance Sanya Resort & Spa
Renaissance Sanya Resort & Spa
7.0 Mesatare
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
33.2 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
JW Marriott Hotel Sanya Dadonghai Bay
JW Marriott Hotel Sanya Dadonghai Bay
JW Marriott Hotel Sanya Dadonghai Bay
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Yalong Bay Villas & Spa
Yalong Bay Villas & Spa
Yalong Bay Villas & Spa
8.2 E mirë
Vila
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Banyan Tree Sanya
Banyan Tree Sanya
Banyan Tree Sanya
9.3 E shkëlqyer
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The St Regis Sanya Yalong Bay Resort
The St Regis Sanya Yalong Bay Resort
The St Regis Sanya Yalong Bay Resort
8.2 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Grand Metropark Resort Sanya
Grand Metropark Resort Sanya
Grand Metropark Resort Sanya
8.4 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
12.3 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Yalong Bay Earthly Paradise Birds Nest Resort Mountain Villas
Yalong Bay Earthly Paradise Birds Nest Resort Mountain Villas
Yalong Bay Earthly Paradise Birds Nest Resort Mountain Villas
Largësia nga qendra e qytetit:
12.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.