Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sanya me pishinë për fëmijë

Sanya
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 100 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sanya në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
Sheraton Sanya Yalong Bay Resort
8.5 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
Sanya Marriott Yalong Bay Resort & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
12.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Horizon Resort & Spa
Horizon Resort & Spa
Horizon Resort & Spa
8.4 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Hilton Sanya Yalong Bay Resort & Spa
Hilton Sanya Yalong Bay Resort & Spa
Hilton Sanya Yalong Bay Resort & Spa
7.3 Mesatare
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
12.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Yalong Bay Mangrove Tree Resort
Yalong Bay Mangrove Tree Resort
Yalong Bay Mangrove Tree Resort
8.5 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Ritz-Carlton Sanya Yalong Bay
The Ritz-Carlton Sanya Yalong Bay
The Ritz-Carlton Sanya Yalong Bay
8.5 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sunshine Resort Intime Sanya
Sunshine Resort Intime Sanya
Sunshine Resort Intime Sanya
8.8 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mandarin Oriental Sanya
Mandarin Oriental Sanya
Mandarin Oriental Sanya
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Howard Johnson Resort Sanya Bay
Howard Johnson Resort Sanya Bay
Howard Johnson Resort Sanya Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Huayu Resort & Spa Yalong Bay Sanya
Huayu Resort & Spa Yalong Bay Sanya
Huayu Resort & Spa Yalong Bay Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
14.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
MGM Grand Sanya
MGM Grand Sanya
MGM Grand Sanya
7.0 Mesatare
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Ocean Sonic Resort Sanya
Ocean Sonic Resort Sanya
Ocean Sonic Resort Sanya
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
InterContinental Sanya Resort
InterContinental Sanya Resort
InterContinental Sanya Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Renaissance Sanya Resort & Spa
Renaissance Sanya Resort & Spa
Renaissance Sanya Resort & Spa
7.1 Mesatare
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
33.2 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
JW Marriott Hotel Sanya Dadonghai Bay
JW Marriott Hotel Sanya Dadonghai Bay
JW Marriott Hotel Sanya Dadonghai Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Yalong Bay Villas & Spa
Yalong Bay Villas & Spa
Yalong Bay Villas & Spa
8.1 E mirë
Vila
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Banyan Tree Sanya
Banyan Tree Sanya
Banyan Tree Sanya
9.3 E shkëlqyer
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The St Regis Sanya Yalong Bay Resort
The St Regis Sanya Yalong Bay Resort
The St Regis Sanya Yalong Bay Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Metropark Resort Sanya
Grand Metropark Resort Sanya
Grand Metropark Resort Sanya
8.4 E mirë
Resort
Kinë, Sanya
Largësia nga qendra e qytetit:
12.3 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Yalong Bay Earthly Paradise Birds Nest Resort Mountain Villas
Yalong Bay Earthly Paradise Birds Nest Resort Mountain Villas
Yalong Bay Earthly Paradise Birds Nest Resort Mountain Villas
Largësia nga qendra e qytetit:
12.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.