Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Quanzhou me pishinë për fëmijë

Quanzhou
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Quanzhou në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Wanda Vista Quanzhou
Wanda Vista Quanzhou
Wanda Vista Quanzhou
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Wyndham JinJiang Hotel
Wyndham JinJiang Hotel
Wyndham JinJiang Hotel
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Grand Link Hotel
Grand Link Hotel
Grand Link Hotel
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
23.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
Marco Polo Jin Jiang
Marco Polo Jin Jiang
Marco Polo Jin Jiang
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Quanzhou C&D hotel
Quanzhou C&D hotel
Quanzhou C&D hotel
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Xiamen Airlines Quanzhou Hotel
Xiamen Airlines Quanzhou Hotel
Xiamen Airlines Quanzhou Hotel
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Hilton Quanzhou Riverside
Hilton Quanzhou Riverside
Hilton Quanzhou Riverside
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Pullman Shishi Mattison
Pullman Shishi Mattison
Pullman Shishi Mattison
7.5 Mesatare
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
18.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Fliport Hotel Jinjiang Shiji
Fliport Hotel Jinjiang Shiji
Fliport Hotel Jinjiang Shiji
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
13.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Chongwu Strait Hotel
Chongwu Strait Hotel
Chongwu Strait Hotel
Hotel
Kinë, Quanzhou
Largësia nga qendra e qytetit:
32.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.