Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Qingyuan me pishinë

Qingyuan
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Qingyuan për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
KB Hotel Qingyuan
KB Hotel Qingyuan
KB Hotel Qingyuan
7.8 Mesatare
Hotel
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Qingyuan International Hotel
Qingyuan International Hotel
Qingyuan International Hotel
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mayland Resort
Mayland Resort
Mayland Resort
Resort
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
20.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hengda Hotel Qingyuan
Hengda Hotel Qingyuan
Hengda Hotel Qingyuan
Hotel
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
23.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Julongwan Lixin International Hotel
Julongwan Lixin International Hotel
Julongwan Lixin International Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
52.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Sheraton Qingyuan Lion Lake Resort
Sheraton Qingyuan Lion Lake Resort
Sheraton Qingyuan Lion Lake Resort
8.1 E mirë
Resort
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Lilac Garden Hotel
Lilac Garden Hotel
Lilac Garden Hotel
Hotel
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
Holyton International Hotel
Hotel
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Yingde Hailuo International Hotel - Qingyuan
Yingde Hailuo International Hotel - Qingyuan
Yingde Hailuo International Hotel - Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
66.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Zoto Garden Hotel
Zoto Garden Hotel
Zoto Garden Hotel
Hotel
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
97.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Lianzhou Building - Lianzhou
7.0 Mesatare
Hotel
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
140.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Lianzhou International Hotel
Lianzhou International Hotel
Lianzhou International Hotel
Hotel
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
140.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jinjiang Qingyuan Road Bridge Hotel
Jinjiang Qingyuan Road Bridge Hotel
Jinjiang Qingyuan Road Bridge Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Country Garden Phoenix Hotel Yangshan
Country Garden Phoenix Hotel Yangshan
Country Garden Phoenix Hotel Yangshan
Largësia nga qendra e qytetit:
96.4 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Fogang Hemingzhou Sakura Hot Spring Resort
Fogang Hemingzhou Sakura Hot Spring Resort
Fogang Hemingzhou Sakura Hot Spring Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
47.4 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Xinyinzhan Hot Spring Holiday Resort
Xinyinzhan Hot Spring Holiday Resort
Xinyinzhan Hot Spring Holiday Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
16.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Fogang Bigui Garden Spring Villa
Fogang Bigui Garden Spring Villa
Fogang Bigui Garden Spring Villa
Largësia nga qendra e qytetit:
61.1 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
21 Resort
21 Resort
21 Resort
Homestay
Kinë, Qingyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
67.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Pishinë jashtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.