Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ningbo me pishinë për fëmijë

Ningbo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 41 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ningbo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sofitel Ningbo
Sofitel Ningbo
Sofitel Ningbo
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Shangri-La Ningbo
Shangri-La Ningbo
Shangri-La Ningbo
8.7 E mirë
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Sheraton Ningbo Hotel
Sheraton Ningbo Hotel
Sheraton Ningbo Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi
New Century Grand Hotel Ningbo
New Century Grand Hotel Ningbo
New Century Grand Hotel Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
The Westin Ningbo
The Westin Ningbo
The Westin Ningbo
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Citic Ningbo International Hotel
Citic Ningbo International Hotel
Citic Ningbo International Hotel
7.0 Mesatare
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ningbo Marriott Hotel
Ningbo Marriott Hotel
Ningbo Marriott Hotel
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Langham Place Ningbo Culture Plaza
Langham Place Ningbo Culture Plaza
Langham Place Ningbo Culture Plaza
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Pan Pacific Serviced Suites Ningbo
Pan Pacific Serviced Suites Ningbo
Pan Pacific Serviced Suites Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hengyuan Hotel
Hengyuan Hotel
Hengyuan Hotel
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
51.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Xiangshan Harbor International Hotel - Ningbo
Xiangshan Harbor International Hotel - Ningbo
Xiangshan Harbor International Hotel - Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
55.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Qianhu Hotel Ningbo
Qianhu Hotel Ningbo
Qianhu Hotel Ningbo
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
17.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Platinum Hanjue Hotel Cixi
Platinum Hanjue Hotel Cixi
Platinum Hanjue Hotel Cixi
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
43.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Wyndham Grand Plaza Royale Ningbo
Wyndham Grand Plaza Royale Ningbo
Wyndham Grand Plaza Royale Ningbo
8.9 E mirë
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Crowne Plaza City Center Ningbo
Crowne Plaza City Center Ningbo
Crowne Plaza City Center Ningbo
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
InterContinental Ningbo
InterContinental Ningbo
InterContinental Ningbo
8.7 E mirë
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Ningbo Nanyuan Hotel
Ningbo Nanyuan Hotel
Ningbo Nanyuan Hotel
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
New Century Hotel Ningbo
New Century Hotel Ningbo
New Century Hotel Ningbo
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Ningbo Portman Plaza Hotel
Ningbo Portman Plaza Hotel
Ningbo Portman Plaza Hotel
Hotel
Kinë, Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
New Century Resort Jiulong Lake Ningbo
New Century Resort Jiulong Lake Ningbo
New Century Resort Jiulong Lake Ningbo
Largësia nga qendra e qytetit:
18.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.