Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Nanning me pishinë për fëmijë

Nanning
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Nanning në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Red Forest Hotel - Nanning
Red Forest Hotel - Nanning
Red Forest Hotel - Nanning
8.0 E mirë
Hotel
Kinë, Nanning
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Nanning Hotel
Nanning Hotel
Nanning Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Nanning
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Nanning Marriott Hotel
Nanning Marriott Hotel
Nanning Marriott Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Kinë, Nanning
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Nanning Winwin Hotel
Nanning Winwin Hotel
Nanning Winwin Hotel
Hotel
Kinë, Nanning
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Ming Yuan Xin Du Hotel
Ming Yuan Xin Du Hotel
Ming Yuan Xin Du Hotel
Hotel
Kinë, Nanning
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Na Lotus Hotel a Luxury Collection Hotel Nanning Marriott International Hotels Group
Na Lotus Hotel a Luxury Collection Hotel Nanning Marriott International Hotels Group
Na Lotus Hotel a Luxury Collection Hotel Nanning Marriott International Hotels Group
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Jiuquwan Hot Spring Holiday Resort
Jiuquwan Hot Spring Holiday Resort
Jiuquwan Hot Spring Holiday Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Jinjiang Inn Nanning Chaoyang Square People's Park
Jinjiang Inn Nanning Chaoyang Square People's Park
Jinjiang Inn Nanning Chaoyang Square People's Park
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Crowne Plaza Nanning City Center
Crowne Plaza Nanning City Center
Crowne Plaza Nanning City Center
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Yinhe Hotel Nanning
Yinhe Hotel Nanning
Yinhe Hotel Nanning
Hotel
Kinë, Nanning
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Run Hua Si Ji Hotel
Run Hua Si Ji Hotel
Run Hua Si Ji Hotel
Hotel
Kinë, Nanning
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.