Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Nanjing me pishinë për fëmijë

Nanjing
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 36 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Nanjing në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Jinling Hotel Nanjing
Jinling Hotel Nanjing
Jinling Hotel Nanjing
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
InterContinental Nanjing
InterContinental Nanjing
InterContinental Nanjing
8.5 E mirë
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Sofitel Nanjing Galaxy
Sofitel Nanjing Galaxy
Sofitel Nanjing Galaxy
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fairmont Nanjing
Fairmont Nanjing
Fairmont Nanjing
8.2 E mirë
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Grand Trustel Mandarin Garden
Grand Trustel Mandarin Garden
Grand Trustel Mandarin Garden
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Pullman Nanjing Lukou Airport
Pullman Nanjing Lukou Airport
Pullman Nanjing Lukou Airport
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
36.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Hilton Nanjing Riverside
Hilton Nanjing Riverside
Hilton Nanjing Riverside
7.9 Mesatare
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Lakeview Xuanwu Hotel
Lakeview Xuanwu Hotel
Lakeview Xuanwu Hotel
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Grand Hotel Nanjing
Grand Hotel Nanjing
Grand Hotel Nanjing
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hilton Nanjing
Hilton Nanjing
Hilton Nanjing
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Wanda Realm Nanjing
Wanda Realm Nanjing
Wanda Realm Nanjing
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
13.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
The Grand Mansion Hotel Nanjing
The Grand Mansion Hotel Nanjing
The Grand Mansion Hotel Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Yihe Mansions
The Yihe Mansions
The Yihe Mansions
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Mingfa Pearl Spring Hotel Nanjing
Mingfa Pearl Spring Hotel Nanjing
Mingfa Pearl Spring Hotel Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
14.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Holiday Inn Nanjing Aqua City
Holiday Inn Nanjing Aqua City
Holiday Inn Nanjing Aqua City
8.4 E mirë
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Novotel Nanjing Central
Novotel Nanjing Central
Novotel Nanjing Central
7.5 Mesatare
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Central Hotel Nanjing
Central Hotel Nanjing
Central Hotel Nanjing
8.8 E mirë
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sheraton Nanjing Kingsley Hotel & Towers
Sheraton Nanjing Kingsley Hotel & Towers
Sheraton Nanjing Kingsley Hotel & Towers
7.5 Mesatare
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Crowne Plaza Nanjing Jiangning
Crowne Plaza Nanjing Jiangning
Crowne Plaza Nanjing Jiangning
8.6 E mirë
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
13.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Novotel Nanjing East Suning
Novotel Nanjing East Suning
Novotel Nanjing East Suning
7.8 Mesatare
Hotel
Kinë, Nanjing
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.